W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koło Gospodyń Wiejskich "Świrydunki" w Świrydach w konkursie kulinarnym Festiwalu Polska Od Kuchni

Zachęcamy do oddania głosu na KGW "Świrydunki" w Świrydach, które zakwalifikowało się do półfinału wojewódzkiego Festiwalu Polska Od Kuchni w konkursie kulinarnym.

Festiwal KGW

Koło Gospodyń Wiejskich "Świrydunki" w Świrydach w konkursie kulinarnym Festiwalu Polska Od Kuchni.

Zachęcamy do oddania głosu na KGW "Świrydunki" w Świrydach, które zakwalifikowało się do półfinału wojewódzkiego Festiwalu Polska Od Kuchni w konkursie kulinarnym. Nasze Panie w konkursie zaprezentowały "Bałabuchy ziemniaczane z kapustą smażoną".

Festiwal w  województwie podlaskim odbędzie się w dniu 05.06.2021 r. w Supraślu (Rynek). Przebieg konkursu można obserwować w Internecie lub na profilu społecznościowym Facebook koła "Koło Gospodyń Wiejskich Świrydunki".

Jednocześnie zachęcamy Państwa do oddawania głosu na Nasze Panie wysyłając SMS o treści: POK.3038 na numer 7248.

Zdjęcia (1)