W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kampania społeczna "Gdzie jesteś?"

Państwo Agnieszka i Daniel Dymińscy od ponad roku szukają zaginionego syna, 17- letniego Krzysztofa. Wyszedł z domu 27.05.2023 roku.

Ulotka informacyjna o zaginięciu chłopaka Krzysztofa Dymińskiego.

W przypadku zauważenia podobnego chłopca, prosimy o kontakt do rodziny pod nr tel. 604 944 800 lub wypełnienie zgłoszenia.

"Krzyś to dobre dziecko, nastolatek, który nigdy nie sprawiał problemów wychowawczych. Dobry uczeń, wspaniały kolega. Marzył, że zostanie lekarzem. Nic nie zapowiadało tragedii. Pewnego dnia wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu do dnia dzisiejszego. Mógłby być Państwa sąsiadem, chłopakiem z naprzeciwka. Miał swoje marzenia i plany. Powinien być w domu, z kochająca rodziną. Bez Państwa nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Połączmy siły!  Dziękujemy za zrozumienie i okazane wsparcie oraz wszystkim którzy już nam pomogli."     

      

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}