W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o udzieleniu dotacji na realizację zadań w zakresie sportu w Gminie Brańsk w 2023 roku

Do dnia 30 września 2022 r. zgodnie z Uchwałą Nr XXII/241/2017 Rady Gminy Brańsk z dnia 7 sierpnia 2017 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu w gminie Brańsk (Dz. Urz. Woj. Podl. z 2017 r. poz. 3103) Kluby Sportowe mogły składać wnioski o dotację na realizację zadań z zakresu sportu w Gminie Brańsk na rok 2023.

Do dnia upływu terminu wnioski złożyły:

  1. Gminny Klub Sportowy „Skorpion” Kalnica na realizację zadania pt: ,,W zdrowym ciele zdrowy duch – z piłką nożną mi do twarzy”. Wniosek otrzymał rekomendację Komisji powołanej do rozpatrzenia wniosków o udzielenie dotacji na realizację przedsięwzięć z zakresu sportu w Gminie Brańsk w 2023 r. Wójt Gminy Brańsk uznając celowość realizacji powyższego zadania, przyznał Gminnemu Klubowi Sportowemu „Skorpion” Kalnica dotację w kwocie 23 938,00zł. Umowa
    z Wnioskodawcą zostanie podpisana po przyjęciu budżetu na rok 2023.
  2. Uczniowski Klub Sportowy „Orły” w Holonkach na realizację zadania pt: ,,Zajęcia sportowe dla dzieci”. Wniosek otrzymał rekomendację Komisji powołanej do rozpatrzenia wniosków o udzielenie dotacji na realizację przedsięwzięć z zakresu sportu w Gminie Brańsk w 2023 r. Wójt Gminy Brańsk uznając celowość realizacji powyższego zadania, przyznał Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Orły” w Holonkach dotację w kwocie 5 000,00zł. Umowa z Wnioskodawcą zostanie podpisana po przyjęciu budżetu na rok 2023.
  3. Uczniowski Klub Sportowy „Orły” w Holonkach na realizację zadania pt: ,,Program – KLUB 2023”. Wniosek otrzymał rekomendację Komisji powołanej do rozpatrzenia wniosków o udzielenie dotacji na realizację przedsięwzięć z zakresu sportu w Gminie Brańsk w 2023 r. Wójt Gminy Brańsk uznając celowość realizacji powyższego zadania, przyznał Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Orły” w Holonkach dotację w kwocie 1 800,00zł. Umowa z Wnioskodawcą zostanie podpisana po przyjęciu budżetu na rok 2023 oraz przedłożeniu przez Klub informacji o uzyskanym dofinansowaniu z MSiT.

 

{"register":{"columns":[]}}