W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Grupa AA "BRAAŃSK" Zaprasza

My, Anonimowi Alkoholicy jesteśmy wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i w ten sposób pomagają sobie oraz innym w zdrowieniu z choroby alkoholowej.

Niebieskie tło na środku duży żółty znak zapytania oraz informacja masz problem z uzależnieniem od alkoholu przyjdź na spotkanie Grupy AA "BRAAŃSK"

W rezultacie utraty kontroli nad piciem wpadliśmy w różnego rodzaju kłopoty. Przekonaliśmy się, że nie możemy zdrowieć samodzielnie, potrzebujemy do tego wsparcia innych alkoholików. Pomagając sobie nawzajem dokładamy starań, by wprowadzić i zastosować nowy sposób życia, w wyniku którego możemy stać się zdrowymi i pożytecznymi ludźmi.

Mamy prosty program, który działa!
Polega on na tym, że jeden alkoholik wspiera drugiego w osiągnięciu trzeźwości.
1 - AA jest otwarte dla każdego, kto chce przestać pić.
2 - Uczestnictwo w AA nic nie kosztuje.
3 - Nie ma żadnych innych wymagań.
Jedynym warunkiem jest chęć zaprzestania picia.

Jeśli potrzebujesz pomocy zapraszamy na spotkania GRUPY AA "BRAAŃSK" spotkania w czwartki o godz. 17:30 ul. Binduga 95 (Brański Klub Seniora) pierwsze spotkanie 08.02.2024 r.

 

 

Materiały

Anonimowi Alkoholicy

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}