W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

DZIEŃ RODZINY w Gminie Brańsk

W dniu 27 czerwca br. przy GOUK w Kalnicy odbył się Dzień Rodziny - "Żyjmy zdrowo na sportowo", którego organizatorami byli Wójt Gminy Brańsk Andrzej Jankowski oraz Dyrektor GOUK w Kalnicy Maciej Bobel.

Dzień Rodziny 27.06.2021

W dniu 27 czerwca br. przy GOUK w Kalnicy odbył się Dzień Rodziny - "Żyjmy zdrowo na sportowo", którego organizatorami byli Wójt Gminy Brańsk Andrzej Jankowski oraz Dyrektor GOUK w Kalnicy Maciej Bobel. W trakcie festynu dzieci uczęszczające na warsztaty w GOUK  zaprezentowały grę  na pianinie, grę na gitarze oraz pokaz tańca. Następnie Wójt Gminy Brańsk Andrzej Jankowski wręczył laureatom konkursu ortograficznego "O pióro Wójta Gminy Brańsk" nagrody.  W punkcie konsultacyjnym - promocja szczepień przeciw COVID-19, a także w trakcie prelekcji P. Iwony Smoktunowicz Koordynator ds. szczepień przeciw Covid - 19 w SPZOZ w Bielsku Podlaskim  można było usyskać informacje jak i gdzie na terenie powiatu bielskiego oraz Gminy Brańsk można się zaszczepić, jak ważne są szczepienia dla ogółu społeczeństwa. Do szczepień zachęcano szczególnie osoby w wieku 60+. Dla osób, które chciały zrealizować swój ustawowy obowiązek w ramach NSP 2021 przygotowano stanowiska do samospisu - chętnie pomocy udzielali pracownicy UG Brańsk. W czasie całego festynu na dzieci czekały atrakcje: wesołe miasteczko, wata cukrowa. lody, gry i zabawy. Punktem kulminacyjnym był występ Zespołu Ludowego "Mianka" oraz lowosanie 3 rowerów pośród uczni z terenu Gminy Brańsk.

Dziękujemy za liczne przybycie a wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Zdjęcia (8)