W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, a także najlepszy czas aby podziękować pracownikom oświaty za trud i poświęcenie wkładane w wychowanie dzieci i młodzieży.

14 października - Dzień Nauczyciela

Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, Pedagodzy Szkół i Przedszkoli w Gminie Brańsk  składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wytrwałości i cierpliwości w codziennej pracy. Efektywności w realizacji celów i zamierzeń oraz dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Podziękowania składam również pracownikom obsługi administracyjnej za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie każdej placówki.

Niech Państwa praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce oraz daje satysfakcję w realizowanej misji jaką jest wychowanie i wykształcenie dzieci i młodzieży.

Z wyrazami szacunku i poważania

Wójt Gminy Brańsk - Andrzej Jankowski