W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Częściowy odbiór zadania „Przebudowa stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Brańsk”

W dniu 30 maja 2025 r. odbył się częściowy odbiór zadania pn.: „Przebudowa stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Brańsk” dofinansowanego z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Zdjęcie przedstawia dwa duże, pionowe, metalowe zbiorniki na wodę/silosy ustawione na zewnątrz na tle czystego, bezchmurnego, niebieskiego nieba. Zbiorniki są cylindryczne, koloru srebrnego z pionowymi przetłoczeniami na powierzchni. Każdy z nich posiada zamocowaną zewnętrzną drabinę ochronną prowadzącą na platformę serwisową na szczycie silosu zakończoną barierkami zabezpieczającymi. U podstawy zbiorników/silosów rośnie zielona trawa i chwasty. W tle po lewej stronie można dostrzec fragment ogrodzenia oraz drzewa i budynki w oddali.

Baner Polski Ład

 

W ramach zakończonego I etapu, którego wartość wyniosła 3 188 652,00 zł  wykonano m.in.: 
Stacja Uzdatniania wody Kalnica:

  • budowę dwóch zbiorników wyrównawczych o poj. 100 m3, 
  • przebudowę studni głębinowych,
  • przebudowę i automatyzację układu technologicznego,
  • dostarczono i zamontowano nowe urządzenia technologiczne,

Stacja uzdatniania wody Koszewo: 

  • projekt sieci wodociągowej Koszewo – Dębowo
  • sieć wodociągową Koszewo – Dębowo

Wykonawcą zadania jest: Automatyka Arkadiusz Czyżewski z siedzibą w Świerże-Leśniewek. Funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pełni Pan Andrzej Mariusz Klimaszewski.

Kwota przyznanego dofinansowania to 7 739 884,54 zł
Wartość robót budowlanych to 8 599 871,71 zł

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}