W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zbiórka Karmy – bo zwierzaki też mogą mieć dobre Święta

dzieci z całej szkoły zaangażowały się w zbiórkę

Okres przedświąteczny to czas przygotowań, pieczenia pierników, piania listów do św. Mikołaja. JW. Tym czasie staramy się pamiętać o bliskich, jesteśmy dla siebie bardziej życzliwi, wspólnie tworzymy atmosferę świąt. Jak co roku dzieci z naszej szkoły poszły o krok dalej i zatroszczyły się również o tych którzy też potrzebują naszej uwagi a mianowicie zorganizowały zbiórkę dla samotnych zwierzaków z Przytuliska w Jadowie i przytuliska dla kotów „Bojkot”.

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim którzy zaangażowali się w zbiórkę dzięki czemu mogliśmy przekazać ogrom karmy i innych potrzebnych rzeczy dla zwierzaków z obu instytucji.

Mamy nadzieję że te upominki chociaż trochę rozweselą smutne życie zwierząt mieszkających w przytuliskach

Osoby odpowiedzialne:
Samorząd Szkolny
Mgr Katarzyna Romańska
Mgr Sylwia Rukat

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}