W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Informacje o szkole

W Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu  w roku szkolnym 2021/2022  uczy się 370 uczniów w 17 oddziałach szkoły podstawowej i 2 oddziałach wychowania przedszkolnego. Opiekę nad nimi sprawuje 39 nauczycieli i 12 pracowników obsługi.

Obok tradycyjnych zajęć języka angielskiego uczniowie począwszy od klasy VII (klasa dwujęzyczna)  uczestniczą w lekcjach z innych przedmiotów w języku angielskim.

Sale lekcyjne przystosowane są do wieku, rozwoju i potrzeb uczniów. Nasi uczniowie mają do dyspozycji  pracownie komputerowe, salkę rekreacyjno-sportową, siłownię, bibliotekę oraz stołówkę szkolną, w której wydawane są smaczne i tanie posiłki.

Dla najmłodszych przygotowany jest plac zabaw.

Świetlice szkolne zapewniają uczniom zorganizowaną opiekę przed i po zajęciach lekcyjnych.

W razie potrzeby uczeń może skorzystać z zabiegów stomatologicznych oraz pomocy wykwalifikowanej pielęgniarki szkolnej.  

Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania w ramach zajęć pozalekcyjnych i kół  zainteresowań /Wolontariat, harcerstwo, SKS.

Organizowane są lekcje   w terenie, wycieczki krajoznawcze i zielone szkoły.

{"register":{"columns":[]}}