W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Dzieci siedzą na krzesłach na placu

Dnia 24 czerwca 20221r uczniowie naszej szkoły uroczyście zakończyli rok szkolny 2021/22. Podczas spotkania z uczniami Pani Dyrektor Anna Rychta podziękowała wszystkim uczniom za trud, wysiłek zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności talentów. Uczniowie odebrali gratulacje za osiągnięte wyniki w nauce, zwycięstwa w wielu konkursach, zaangażowanie się w pracę na rzecz szkoły i innych instytucji.

Na zakończenie Pani Dyrektor skierowała do uczniów życzenia , aby wakacje były nie tylko czasem dobrego odpoczynku, nabierania siły do dalszej pracy oraz nauki, ale również czasem poznawania samego siebie i otaczającego świata. Jak powiedział Mark Twain „ Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj !”

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}