W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zajęcia rozwijające z języka polskiego w klasie 8

Dzieci siedzące w ławkach szkolnych

W zajęciach rozwijających umiejętności z języka polskiego uczestniczą wszyscy chętni uczniowie z klas ósmych. Młodzież przy pomocy aktywizujących metod nauczania oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technik multimedialnych poszerza i utrwala zdobyte na lekcjach polskiego wiadomości. Proponowane ćwiczenia i zabawy zachęcają do postaw twórczych, rozwijają wyobraźnię i wrażliwość na żywe słowo.

Zajęcia są również dobrą okazją do wyrabiania nawyku samokształcenia poprzez wspieranie samodzielnego opracowywania zagadnień i doskonalenie samodzielnej pracy ucznia. Na zajęciach uczymy korzystania z różnych źródeł wiedzy oraz porządkowania informacji. Udział w zajęciach ma wzbudzić w uczniach pozytywny stosunek do nauki oraz umożliwić uzyskanie jak najwyższych wyników na egzaminie ósmoklasisty.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}