W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z działalności Wolontariatu Szkolnego

wolontariusze chętnie sprzątali groby

W ramach akcji znicz Wolontariat Szkolny zorganizował w tym roku akcję „Znicz”. Dzięki uprzejmości rodziców udało nam się zebrać naprawdę pokaźną ilość zniczy 😊 Bardzo dziękujemy 😊

Po zamknięciu zbiórki zniczy  nasi wolontariusze odwiedzili cmentarz miejski w Tłuszczu. Ich grono było tak liczne, że zostali oni podzieleni na dwie grupy. W poniedziałek(30.11) i wtorek(31.11) pod okiem jednej z opiekunek obie grupy sprzątnęły i wyczyściły zapomniane groby. Uczniowie następnie zapalili na grobach zebrane znicze.

Praca była ciężka, ale dzięki dużemu zaangażowaniu wolontariuszy widać było jej efekty.

Uwieńczeniem całej akcji „znicz” będzie wyjście i zapalenie zniczy na cmentarzu patriotycznym w Tłuszczu. Wezmą w nim udział wolontariusze, którzy z przyczyn od nich niezależnych nie mogli uczestniczyć w sprzątaniu grobów.

Bardzo dziękujemy naszym wolontariuszom za zaangażowanie 😊

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}