W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka klasy 3b do Łomży

Stojący na scenie mężczyzna i piątka dzieci. W pierwszym rzędzie na widowni siedzą dzieci

    05 października dzieci z klasy 3b pod opieką rodzica i wychowawczyni ruszyły na wycieczkę do Łomży. W planie wycieczki był przede wszystkim spektakl teatralny „Mały Książę”. Teatr Aktora i Lalki w Łomży jest bardzo kameralny. Sala nie jest duża. Widzowie mają bezpośredni i bliski kontakt z aktorem i sceną. Piękna scenografia, stroje aktorów, gra świateł i muzyka sprawiły, że dzieci oglądały z zaciekawieniem niełatwą przecież sztukę teatralną.

    Tuż po przedstawieniu klasa uczestniczyła w warsztatach aktorskich. Wybrane osoby dostały do odegrania etiudy. Role i wskazówki przekazywał odtwórca Pilota z Małego Księcia – pan Tomasz Rynkowski. Pan Tomasz uczył, jak należy poruszać się po scenie, jak pracować ciałem, aby wiernie odtworzyć  emocje i zamysł reżysera. Zabawa była przednia, mieliśmy dużo śmiechu i frajdy z postawionego zadania. Mogliśmy zajrzeć za kulisy, obejrzeć lalki teatralne z poprzednich przedstawień. Weszliśmy na wieżę widokową zlokalizowaną w budynku teatru, aby podziwiać jesienne widoki Podlasia.

    Następnie udaliśmy się do parku trampolin. Ta część wycieczki miała być tą bardziej relaksującą i integrującą rówieśników. A zaraz po pysznym obiedzie w wyjątkowo nowoczesnej restauracji wróciliśmy zmęczeni – ale bardzo zadowoleni do Tłuszcza.

Wychowawczyni klasy 3b

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}