W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka klas 3a i 2b do „Dzielnicy Filmowej”

Dwie dziewczynki przy czarnym samochodzie bez dachu

W dniu 14.06.2022 r. klasy 2b i 3a wybrały się na wycieczkę do „Dzielnicy Filmowej”  w Zalesiu Górnym. Jest to urocze miejsce, gdzie w otoczeniu lasu skryły się figury postaci z bajek oraz eksponaty z planów filmowych. Ponadto znajdują się tu duże place zabaw, park trampolin oraz karuzele. Zarówno mały jak i duży znajdzie coś dla siebie! Cały teren dzielnicy położony jest w otulinie parku krajobrazowego co spowodowało, że cały czas byliśmy na świeżym powietrzu.

Dziękujemy rodzicom z klasy 2b: Grzegorzowi Donoch, Wiesławie Rolek, Natalii Marcinkiewicz oraz mamom z klasy 3a: Renacie Gzowskiej, Marcie Przybysz, Annie Lachowskiej – Słodzik za pomoc w opiece nad dziećmi.

mgr Justyna Białek
mgr Bożena Muszyńska
mgr Helena Fedorczyk

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}