W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka do kina oraz na salę zabaw grup 0A i 0B

Dzieci siedzące przy długim czerwonym stole. Nad nimi wiszą balony i wstążki

W dniu 22.04.22r, dzieci z grupy 0A i 0B  wybrały się na wycieczkę do kina oraz na salę zabaw „Fikołki „. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć bajkę pt. „Sonic 2". Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Po obejrzanym seansie obie grupy wybrały się do sali zabaw „Fikołki „ , tam na dzieciaki czekało wiele atrakcji ( labirynty, tunele, drabinki do wspinaczki, zjeżdżalnie ). Największą atrakcją okazały się warsztaty na których dzieci wykonały własne slime.

Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}