W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wrześniowe nowinki ze świetlicy szkolnej

Pięć dziewczynek siedzi przy stole. Przed nimi obrazki baletnic a na środku stołu leżą kolorowe liście

Pierwszy miesiąc na świetlicy szkolnej upłynął głównie na integrowaniu, poznawaniu się oraz adaptacji w nowej sytuacji, głownie tu chodzi o uczniów z klas pierwszych. Czas spędzony na świetlicy to czas szczególnie poświęcony na odpoczynek po lekcjach czy wyciszeniu się przed nimi, organizację wspólnej zabawy oraz odrabianiu prac domowych. Sporo czasu również przeznaczona jest na przebywaniu na świeżym powietrzu oraz rozwijaniu kreatywności plastyczno – technicznych uczniów. Popołudnia to doskonały czas na chwilę relaksu przy książce.

Kolejne miesiące tego roku szkolnego spędzone na świetlicy szkolnej na pewno przyniosą nowe znajomości, doświadczenia oraz miłe wspomnienia… I tego życzymy Wam drogie Świetliczaki!

Nauczycielki świetlicy

Zdjęcia (18)

{"register":{"columns":[]}}