W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

Grupa osób stojąca przed budynkiem

Dnia 24 czerwca 2022r. w obecności rodziców i zaproszonych gości najlepsi uczniowie odebrali nagrody i słowa uznania od Dyrektora Szkoły i Wychowawców. Pan Burmistrz Paweł Bednarczyk pogratulował wszystkim uczniom ukończenia szkoły oraz wręczył nagrodę dla najlepszego absolwenta- Mikołaja Jendrychewicza.

Na zakończenie uroczystości słowa pożegnania skierowali do ósmoklasistów młodsi koledzy i koleżanki oraz wręczyli im pamiątki. W imieniu rodziców zabrała głos Pani Sylwia Górczak, która złożyła podziękowania dla grona pedagogicznego i pracowników szkoły.

Wszystkim absolwentom życzymy, aby z wiarą w siebie szli przez życie, bo w każdym z nich jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą im odnosić sukcesy.

Wszystkiego dobrego!

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}