W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dzieci w niebieskich kopertowych czapkach w strojach galowych stoją jedn obok drugiego. Za nimi godło Polski i flaga

Po długich, cudownych wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Pierwszego września uczniowie  Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu spotkali się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. Uczennice klasy siódmej poprowadziły  akademię, podczas której szczególnie serdecznie powitały naszych pierwszoklasistów i zerówkowiczów.

Najmłodsi uczniowie uroczyście ślubowali dbać o dobre imię szkoły, być dobrym kolegą, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Anna Rychta pasowała ich na uczniów naszej szkoły. Na pierwszoklasistów czekały ogromne, słodkie rogi obfitości przygotowane przez rodziców.  Oby osłodziły im nadchodzący rok nauki!

Starsze koleżanki zaprosiły pierwszaków  w podróż naszym szkolnym okrętem wiedzy oraz życzyły samych piątek i szóstek. Pierwszoklasiści wraz z wychowawczyniami i rodzicami udali się do sal lekcyjnych, wzorem starszych kolegów i koleżanek zapoznać się z planem lekcji.

 Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów.

Życzymy wszystkim samych sukcesów i  szóstek, oby uśmiech gościł na waszych twarzach, a serce przepełniała radość spełnienia.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}