W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szlachetna Paczka – podsumowanie

Szlachetna paczka

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest i nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. 

Jan Paweł II

Po raz kolejny grudzień w naszej szkole upłynął pod hasłem mądrej pomocy. W ramach Szlachetnej Paczki pomogliśmy potrzebującej rodzinie. W czasie zbiórki odpowiedzieliśmy na wszystkie potrzeby rodziny. Wspólnymi siłami przygotowaliśmy paczkę o łącznej wartości szacowanej na ok. 5 000 zł. Zebraliśmy zapasy żywności i środków czystości. Zebrane podczas zbiórki w szkole środki finansowe pozwoliły na zakup odzieży, obuwia, pościeli i żelazka oraz dokupienie brakujących produktów codziennego użytku. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc: rodzicom, uczniom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz firmie „REM, Rosłon Ekipy Montażowe, Renata i Paweł Rosłon” za zakup pralki. W trudnych dla wszystkich czasach udowodniliśmy, że razem możemy uczynić dużo dobrego.

Szkolne Koło Wolontariatu

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}