W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szlachetna Paczka

Szlachetna paczka

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Jak co roku o tej porze nasza szkoła przyłącza się do ogólnopolskiego projektu  SZLACHETNA PACZKA.  Organizujemy pomoc, która będzie nie tylko wsparciem, ale przede wszystkim impulsem do działania i szansą na lepsze życie dla jednej z potrzebujących rodzin zamieszkujących naszą okolicę. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w przygotowanie Mądrej Pomocy odpowiadającej na konkretne potrzeby Rodziny.

PODSTAWOWE POTRZEBY RODZINY TO:

 1. Pralka (gł. 40 cm)
 2. Środki czystości:

mydło/żel myjący, szampon, szczoteczka i pasta do zębów, płyn do płukania, proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, podpaski/tampony

 1. Odzież:
 • Męska:
  • spodnie dresowe, ciemne, rozmiar XXL
  • bluza: ciemna, rozmiar XXL
  • spodnie dżinsowe, ciemne, rozmiar XXL, wzrost 198 cm.
 • Damska:
  • bluzka: granatowa lub szara, rozmiar L

Szczególne upominki: bransoletka damska, perfumy męskie.

Inne potrzeby: obuwie damskie (adidasy r. 40), męskie (adidasy, r. 45), kołdra antypotowa 180/200, pościel, prześcieradło, żelazko, żywność trwała (herbata, kawa, ryż kasza, makaron, mąka, cukier, dżem, olej, przyprawy, pieprz, sól), opał – węgiel.

Pomagamy na dwa sposoby:

 1. Zbiórka artykułów z listy potrzeb (najważniejsze podstawowe) – p. Marlena Pałka sala 32 i p. Anna Pakuła sala 42
 2. Zbiórka pieniężna na zakup pralki (do puszki, z którą wolontariusze odwiedzą każdą klasę).

Zbiórka trwa do piątku 9 grudnia!

Szkolne Koło Wolontariatu

{"register":{"columns":[]}}