W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Świetlicowe nowinki – koniec i początek roku…

Chłopiec z kolorowego papieru

Okres zakończenia roku to głównie czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Na świetlicy zdecydowanie było czuć zbliżające się święta. Z okazji Mikołajek uczniowie tworzyli wiele prac właśnie przedstawiających postać Św. Mikołaja. Ozdoby choinkowe przygotowane przez uczniów naszej szkoły zawisły na choince w świetlicy. Koniec roku to również nowa pora roku, czyli tworzenie prac o tematyce zimowej. Czas przedświąteczny to głównie słuchanie oraz wspólne śpiewanie kolęd.

Z Nowym Rokiem przygotowywaliśmy się do Dnia Babci i Dziadka tworząc laurki oraz obrazki z okazji ich święta. Codzienny czas na świetlicy to głównie czas swobodnych zabaw dzieci, odrabianie prac domowych, granie w różne gry oraz aktywny czas na sali gimnastycznej czy ruch poprzez taniec.

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}