W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

SPOTKANIE Z POLICJĄ

Dzieci siedzą na ławkach,. przed nimi stoi policjantka

18 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Klasy 2a i 3a  miały okazję porozmawiać z policjantkami  o zachowaniu bezpieczeństwa w szkole. Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się, jakie mają prawa i obowiązki w świetle prawa, kto i kiedy ponosi odpowiedzialność prawną co to jest agresja i przemoc wobec rówieśników oraz przypomniała jakie zasady zachowania się obowiązujące w  szkole. Prowadzący pogadankę uświadomiły uczniom, że mają prawo czuć się bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy. Na co dzień mogą liczyć na pomoc ludzi i organizacji, które są do tego powołane.

Poruszane tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczyły liczne pytania kierowane do Policjantek.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}