W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pomagamy, bo kochamy!

Przytulisko w Jadowie Przytulisko w Jadowie

Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Uczniowski oraz oddziały „0” zapraszają wszystkich, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt to udziału w zbiórce darów na rzecz dwóch schronisk. W tej edycji wspieramy znane Przytulisko w Jadowie oraz po raz pierwszy w naszej szkole wspomóżmy Fundację bojKot. W naszej społeczności znane jest Przytulisko w Jadowie, które w każdej trudnej sytuacji opiekuje się bezdomnymi i bezpańskimi czworonogami z naszej gminy. Fundacja bojKot zajmuje się natomiast w sposób szczególny kotami, przygotowując zwierzaki na nowy dom, szuka kochających właścicieli oraz organizuje domy tymczasowe.

 Kot czy pies? Zdecydowaliśmy podzielić nasze serducha na pół. Przytulisko w Jadowie wspieramy pod kątem psiaków -karmy i akcesoria dla psów. Fundacja bojKot – pomagamy kocurom, zbierając karmy suche i mokre(zwracajmy uwagę na składy karm dla kotów kupując bezzbożowe, z dużą zawartością białka), kocyki, papierowe ręczniki w rolkach w każdej ilości oraz płyny do szyb, które służą do utrzymania czystości w boksach.

Zachęcamy do udziału w akcji.

Opiekunowie akcji: Urszula Zaremba, Sylwia Rukat, Katarzyna Romańska

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}