W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podziękowania za wsparcie uczniów z Kamerunu

Chłopiec w różowej koszulce na tle czarnej szkolnej tablicy

Kochani Przyjaciele!

Z ogromną radością witamy Was u progu nowego roku szkolnego. Naukę rozpoczęliśmy 6 września. Już w pierwszym dniu szkoły było około 300 uczniów, którzy oczekiwali od rana na wejście do klas. Po kilku dniach mieliśmy uroczystą Mszę Świętą na terenie szkoły oraz poświęcenie klas i wszystkich pomieszczeń. Obecnie lekcje podstawowych przedmiotów obowiązkowych mamy w poszczególnych salach z wyjątkiem informatyki, która odbywa się w sali odpowiednio przygotowanej. Z pomocą przyjaciół szkoły mamy do dyspozycji kilka komputerów. Uczymy się również języka angielskiego jako drugiego, który obowiązuje w naszym kraju poza językiem francuskim.

W tym miejscu pragniemy z całego serca podziękować Wam za udzieloną pomoc, dzięki której można było naprawić system słoneczny w szkole. Zatem lekcje odbywają się bez przeszkód.
Obecnie jest pora deszczowa. Codziennie pada deszcz. Niemniej jednak lekcje odbywają się regularnie.

Serdecznie pozdrawiamy zapewniając pamięć modlitewną
Sr. Alicja Adamska, Abong Mbang

Wideo

{"register":{"columns":[]}}