W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podsumowanie akcji charytatywnej Redemptoris Missio

Śmiejące się dziecko. Wokół niego napis Miłego dnia, Redemptoris Missio Fundacja Pomocy Humanitarnej

Od początku roku szkolnego w naszej szkole trwała rozbudowana akcja na rzecz poznańskiej fundacji. Jako społeczność szkolna braliśmy udział w czterech różnych projektach:

  • Kup Pan Szczotkę;
  • Podaj Mydło;
  • Opatrunek na Ratunek;
  • Oczy Afryki;

Podczas trwania zbiórki udało się zgromadzić:

64 pary okularów, 120 szczoteczek do zębów, 1 pastę do zębów, 240 mydełek, oraz opatrunki – 5 paczek rękawiczek jednorazowych, 41 sztuk bandaży i opasek uciskowych, igły i strzykawki, zestaw kompresów z nożyczkami.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Wszystkie dary zostały osobiście dostarczone do siedziby fundacji w Poznaniu.

W magazynie fundacji trwało akurat pakowanie przesyłki na misje do Kamerunu. Jest więc szansa, że już w najbliższych dniach Wasze podarunki wylądują w gorącej Afryce i przyniosą komuś radość.

W załączeniu zdjęcie magazynu fundacji – pudła ustawione pod sam sufit oraz siedziba fundacji – w piwnicach Parafii św. Andrzeja Boboli w Poznaniu.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Katarzyna Romańska

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}