W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

PIKNIK Z „MOTÓREM”

Mężczyzna siedzi na zabytkowym motorze, przed nim między nogami siedzi dziecko. Za nimi stoi zabytkowy samochód wojskowy

25 września 2021 r. na placu przy szkole podstawowej im. królowej Jadwigi w Tłuszczu odbył się integracyjny „Piknik Z Motorem”.

Sponsorzy wydarzenia „Tłuszczańskie Stowarzyszenie Motór” oraz Rada Rodziców Jadwigi przygotowała dla  uczestników niezwykłe atrakcje. Największym powodzeniem cieszyły się przejażdżki zabytkowymi pojazdami, które kusiły nie tylko najmłodszych uczestników pikniku, ale również tych starszych. Uczestnicy zabaw sportowych, gier i  quizów mogli liczyć na ciekawe, wartościowe nagrody. Na wszystkich głodnych i spragnionych czekały grillowane kiełbaski, fantastyczne ciasta, gorące i zimne napoje przygotowywane przez   Radą Rodziców i pracowników naszej szkoły. O 18 rozpoczął się seans „kina pod chmurką”. Zaopatrzeni w popcorn i watę cukrową fani kina na świeżym powietrzu, w otoczeniu swoich najbliższych i  przyjaciół, z prawdziwą przyjemnością oddali się oglądaniu filmu „Dziewczyna i chłopak”.  I choć zrobiło się ciemno, szkoda było wracać do domu…

Dziękujemy Tłuszczańskiemu Stowarzyszeniu „Motór”, Urzędowi Miejskiemu, Radzie Rodziców  i uczestnikom za wspaniałą zabawę i niepowtarzalną atmosferę! Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}