W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik integracyjny w klasie IV b

Dzieci w pierwszym rzędzie kucają w drugim stoją. Chłopiec z tyłu trzyma nad głową w ręku piłkę do koszykówki, dziewczynka trzyma paletkę o piłkę do pingponga

Dnia 29 kwietnia 2022r. uczniowie klasy IV b wybrali się na piknik klasowy. Uczniowie świetnie przygotowali się do wspólnej zabawy, każdy przyniósł koc, gry oraz akcesoria sportowe. Reprezentacja klasy zadbała o zakup pizzy, napojów oraz słodyczy z pieniędzy składkowych. Mimo, że pogoda była w kratkę, udało nam się miło spędzić czas. Była to doskonała okazja do wzmocnienia więzi koleżeńskich, rozmowy, spontanicznych zabaw oraz gier sportowych. Na koniec złapał nas deszcz, ale w świetnych humorach wróciliśmy do szkoły i… zjedliśmy lody 😊. To był wspaniały dzień i zamierzamy takie wyjścia uczynić naszą tradycją klasową.

Wychowawczyni Natalia Sulich

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}