W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pasowanie na Czytelnika

Dzieci ustawione w rzędzie. Kobieta stoi przodem do nich i trzyma pomarańczową kartę

W środę 8 marca, po kilku miesiącach poznawania literek, nasi pierwszoklasiści zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci głośno wypowiadały słowa przysięgi, a na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały słodkie upominki oraz zakładki do książek wykonane przez kolegów i koleżanki ze starszych klas.

Przed pasowaniem dzieci obejrzały krótkie przedstawienie w wykonaniu koleżanek z klasy 7A, które wcieliły się w Królową Książkę, Czerwonego Kapturka i inne bajkowe postaci. Pierwszoklasiści z zainteresowaniem śledzili przygody bohaterów, a także wzorowo odgadywali zagadki ze znajomości bajek oraz odpowiadali na pytania dotyczące obchodzenia się z książkami.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w wydarzenie, a szczególnie dziewczętom z 7a za wzorowe wcielenie się w role oraz wszystkim, którzy przygotowali zakładki do książek.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}