W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

MOTÓROWY DZIEŃ DZIECKA

festiwal kolorów

4 czerwca 2022 r. na placu przy szkole podstawowej im. królowej Jadwigi w Tłuszczu odbył się integracyjny piknik z okazji Dnia Dziecka.

Sponsorzy wydarzenia „Tłuszczańskie Stowarzyszenie Motór” oraz Rada Rodziców Jadwigi przygotowała dla  uczestników niezwykłe atrakcje. Największym powodzeniem cieszyła się bitwa kolorów, która sprawiła ogromną radość nie tylko uczestnikom, ale również obserwatorom. W tabunach kolorowego pyłku twarz każdego uczestnika wygląda jak malowidło impresjonistów! Dosłownie - obcowanie ze sztuką na żywo😊 Uczestnicy zabaw sportowych, gier i  quizów mogli liczyć na ciekawe, wartościowe nagrody. Na wszystkich głodnych i spragnionych czekały grillowane kiełbaski, fantastyczne ciasta, popcorn, wata cukrowa, gorące i zimne napoje przygotowywane przez   Radą Rodziców i pracowników naszej szkoły. Aż żal było się rozstawać, dlatego z niecierpliwością czekamy  na następny piknik. To wspaniała okazja do integracji, odnowienia kontaktów zaniechanych przez pandemię, czy też poznania nowych aktywnych i kreatywnych ludzi.

Dziękujemy Tłuszczańskiemu Stowarzyszeniu „Motór”, Burmistrzowi Tłuszcza Panu Pawłowi Bednarczykowi, Radzie Rodziców, sponsorom i uczestnikom za wspaniałą zabawę i niepowtarzalną atmosferę! Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.

Zdjęcia (15)

{"register":{"columns":[]}}