Klasa 3B w Bibliotece Szkolnej
Dnia 03.06.2025r. do Biblioteki Szkolnej zawitała Klasa 3B wraz z Wychowawczynią p. Katarzyną Romańską. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, podczas której zapoznały się z nowościami bibliotecznymi. Nowe, polecane tytuły wzbudziły zainteresowanie, wielu uczniów wypożyczyło je do poczytania w domu. Następnie chętni uczniowie czytali na głos przed całą klasą fragmenty z wybranych przez siebie książek. Po skończonej lekcji uczniowie otrzymali pamiątkowe zakładki do książek. Zajęcia miały na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Dzieci z entuzjazmem brały udział w lekcji, wykazując zainteresowanie książkami.
Nauczyciel Bibliotekarz
mgr Nina Kubacz