W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Klasa 3B w Bibliotece Szkolnej

Dzieci stoją ustawione w 3 rzędach. 4 dziewczynki z przodu trzymają w rękach książki. Obok nich stoi kobieta Za nimi tablica z napisem Bibiloteka zaprasza. Jak czytamy?

Dnia 03.06.2025r. do Biblioteki Szkolnej zawitała Klasa 3B wraz z Wychowawczynią p. Katarzyną Romańską. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, podczas której zapoznały się z nowościami bibliotecznymi. Nowe, polecane tytuły wzbudziły zainteresowanie, wielu uczniów wypożyczyło je do poczytania w domu. Następnie chętni uczniowie czytali na głos przed całą klasą fragmenty z wybranych przez siebie książek. Po skończonej lekcji uczniowie otrzymali pamiątkowe zakładki do książek. Zajęcia miały na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Dzieci z entuzjazmem brały udział w lekcji, wykazując zainteresowanie książkami.

Nauczyciel Bibliotekarz
mgr Nina Kubacz

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}