W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Innowacja pedagogiczna w 3a „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”

Rysunek chmurki, psa, jeża i lisa czytających książki. Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki. III edycja - poznajemy zawody. Międzynarodowy projekt edukacyjny

Klasa 3a w roku szkolnym 2021/2022 bierze udział w ogólnopolskim  projekcie edukacyjnym: „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki – Edycja 3”. Projekt opiera się na zmianie sposobu omawiania lektury, zaangażowaniu uczniów w aktywne działania oraz upowszechnianiu czytelnictwa. Rozbudza u uczniów ciekawość literacką. Doskonali umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania. Integruje zespół klasowy i angażuje do współdziałania. Ponadto zagłębia wiedzę na temat cech i kompetencji osób wykonujących różne zawody. Wspiera młodych ludzi w myśleniu o swojej karierze jak o czymś, co się dynamicznie zmienia.

wychowawca mgr Justyna Białek

{"register":{"columns":[]}}