W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

OD 01.01.2023r. – 15.01.2023r. i 23.01.2023r.-31.01.2023r.

Nazwisko i imię  nauczyciela

Nauczany przedmiot

Dzień tygodnia

Godziny

RYCHTA ANNA

J. angielski

poniedziałek

7.00-8.00

ROSIŃSKA JOLANTA

J. polski

czwartek

14.30-15.30

BANASZEK ELŻBIETA

Muzyka

wtorek

12.35-13.35

BIAŁEK JUSTYNA

Edukacja przedszkolna

środa

14.30-15.30

BIELSKA KATARZYNA

Matematyka

wtorek

7.00-8.00

CZUBA MARLENA

J. angielski, biologia

środa

13.50-14.50

FEDORCZYK HELENA

Biblioteka

czwartek

16.00-17.00

GÓRAL AGATA

Edukacja wczesnoszkolna

środa

15.20-16.20

KARLEWSKA ANNA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek, piątek

7.30-8.00

KOSIOROWSKA AGATA

J. polski, plastyka, edb

poniedziałek

13.35-14.35

ŁOBACZ MICHAŁ

Informatyka

piątek, poniedziałek

7.30-8.00

MAKSIMCZUK BEATA

Technika

środa

15.25-16.30

MROZIŃSKI WIESŁAW

Religia

czwartek

14.30-15.30
(co 2 tydzień)

MUSZYŃSKA BOŻENA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

8.20-9.20

OKNIŃSKA MONIKA

Edukacja  przedszkolna

środa

11.30-12.30

OŁDAK AGNIESZKA

Informatyka

poniedziałek, piątek

7.30-8.00

OŁDAK ALICJA

Pedagog, informatyka

wtorek

14.30-15.30

PAKUŁA ANNA

Fizyka, chemia

wtorek

15.25-16.25

PAŁKA MARLENA

Geografia, biologia, przyroda

wtorek

14.30-15.30

POPIS MONIKA

J. polski

wtorek

13.40-14.40

ROMAŃSKA KATARZYNA

Edukacja wczesnoszkolna

piątek

14.30-15.30

RUKAT SYLWIA

Wychowanie  przedszkolne

poniedziałek

14.40-15.40

SIMON-KRUK KARINA

J. niemiecki

czwartek

16.30-17.30

SITEK WALDEMAR

Wychowanie  fizyczne

poniedziałek

14.40-15.40

SIWIK PAWEŁ

Matematyka

środa

13.30-14.30

SUCHENEK ANNA

Edukacja wczesnoszkolna

środa

12.35-13.35

WALAŚKIEWICZ WIOLETA

Edukacja wczesnoszkolna

środa

14.30-15.30

WANIA AGNIESZKA

J. angielski

piątek

13.35-14.35

ZAREMBA URSZULA

J. angielski, j. polski, historia

środa

7.00-8.00

MALINOWSKA ELŻBIETA

Religia

wtorek

11.50-12.50

MALIŃSKI MARCIN

Historia

środa

14.30-15.30

BIERNACKI KACPER

Wychowanie fizyczne

poniedziałek

12.35-13.35

RACHUBKA MARTA

N-l współorganizujący kształ.

czwartek

13.00-14.00

PASYNCZUK-GĄSIOREK PATRYCJA

N-l  współorganizujący kształcenie

piątek

12.30-13.30

OD 16.01.2023r. – 22.01.2023r.

Nazwisko i imię  nauczyciela

Nauczany przedmiot

Dzień tygodnia

Godziny

RYCHTA ANNA

J. angielski

poniedziałek

7.00-8.00

ROSIŃSKA JOLANTA

J. polski

czwartek

14.30-15.30

BANASZEK ELŻBIETA

Muzyka

wtorek

12.35-13.35

BIAŁEK JUSTYNA

Edukacja przedszkolna

czwartek

17.00-18.00

BIELSKA KATARZYNA

Matematyka

wtorek

7.00-8.00

CZUBA MARLENA

J. angielski, biologia

czwartek

17.30-18.30

FEDORCZYK HELENA

Biblioteka

czwartek

16.00-17.00

GÓRAL AGATA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

17.30-18.30

KARLEWSKA ANNA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

17.00-18.00

KOSIOROWSKA AGATA

J. polski, plastyka, edb

czwartek

17.00-18.00

ŁOBACZ MICHAŁ

Informatyka

piątek, poniedziałek

7.30-8.00

MAKSIMCZUK BEATA

Technika

środa

15.25-16.30

MROZIŃSKI WIESŁAW

Religia

czwartek

14.30-15.30
(co 2 tydzień)

MUSZYŃSKA BOŻENA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

17.30-18.30

OKNIŃSKA MONIKA

Edukacja  przedszkolna

środa

11.30-12.30

OŁDAK AGNIESZKA

Informatyka

poniedziałek, piątek

7.30-8.00

OŁDAK ALICJA

Pedagog, informatyka

wtorek

14.30-15.30

PAKUŁA ANNA

Fizyka, chemia

czwartek

17.00-18.00

PAŁKA MARLENA

Geografia, biologia, przyroda

czwartek

17.00-18.00

POPIS MONIKA

J. polski

czwartek

17.00-18.00

ROMAŃSKA KATARZYNA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

17.00-18.00

RUKAT SYLWIA

Wychowanie  przedszkolne

czwartek

17.00-18.00

SIMON-KRUK KARINA

J. niemiecki

czwartek

16.30-17.30

SITEK WALDEMAR

Wychowanie  fizyczne

poniedziałek

14.40-15.40

SIWIK PAWEŁ

Matematyka

czwartek

17.30-18.30

SUCHENEK ANNA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

17.00-18.00

WALAŚKIEWICZ WIOLETA

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

17.30-18.30

WANIA AGNIESZKA

J. angielski

czwartek

17.30-18.30

ZAREMBA URSZULA

J. angielski, j. polski, historia

czwartek

17.00-18.00

MALINOWSKA ELŻBIETA

Religia

wtorek

11.50-12.50

MALIŃSKI MARCIN

Historia

środa

14.30-15.30

BIERNACKI KACPER

Wychowanie fizyczne

poniedziałek

12.35-13.35

RACHUBKA MARTA

N-l współorganizujący kształ.

czwartek

13.00-14.00

PASYNCZUK-GĄSIOREK PATRYCJA

N-l  współorganizujący kształcenie

piątek

12.30-13.30

{"register":{"columns":[]}}