W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Europa i Ja

Gazetka ścienna z przyklejonymi czarno-czerwono-żółtymi flagami oraz godłem Niemiec

W tym roku szkolnym oddziały przedszkolne 0B i 0A biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym EUROPA I JA. Jego celem jest przybliżenie dzieciom w wieku przedszkolnym i uczniom klas I-III wiedzy na temat krajów znajdujących się w Europie. Poprzez udział w projekcie uczestnicy zdobędą nowe doświadczenia, rozwiną zainteresowania dotyczące Europy, wypromują swoją szkolną placówkę oraz nawiążą współpracę z innymi szkołami.

Projekt składa się z 8 zadań. Od października do maja każdego pierwszego dnia miesiąca oddziały przedszkolne będą wykonywały zadania dotyczące wybranego przez nas kraju – Niemcy ;-).

W październiku zadanie zostało wykonane! Naszą podróż do Niemiec rozpoczęliśmy od poznania kraju – pracowaliśmy z mapą świata, oglądaliśmy prezentację, omówiliśmy niemieckie symbole narodowe, które stały się dla nas inspiracją do wykonania pracy plastycznej.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}