W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Dzieci siedzące przy porozsuwanych ławkach

W dniach 24 - 26 maja 2022 r.  odbył  się  egzamin ósmoklasisty, do  którego przystąpiło

55 uczniów naszej szkoły. Egzamin obejmował wiadomości i umiejętności określone  w wymaganiach egzaminacyjnych z trzech przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego.

Egzamin ten  jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać.

Uczeń, który z przyczyn losowych lub zdrowotnych nie ‎przystąpi do egzaminu w tym terminie, przystępuje do niego w czerwcu.‎

Uczniowie poznają swoje wyniki 1 lipca, natomiast 8 lipca każdy otrzyma zaświadczenie o szczegółowych ‎wynikach egzaminu ósmoklasisty. Na zaświadczeniu podany będzie wynik procentowy oraz wynik na skali ‎centylowej dla egzaminu z każdego przedmiotu.

Wszystkim uczniom klas ósmych życzymy maksymalnej liczby punktów.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}