W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Dziecka, Mamy i Taty w klasie 2a

Dzieci stoją obok siebie

Dni 1 i 2 czerwca były dla uczniów klasy drugiej dniami pełnymi wrażeń.  Pierwszego czerwca uczestniczyli w konkursie ,,Mam talent”, natomiast 2 czerwca na dzieci czekała „słodka” niespodzianka. Uczniowie wraz z paniami wybrali się do Cukierni na pyszne lody. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka sprawiła dzieciom ogromną radość. Każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Wspaniale było patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie dzieci. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 9 czerwca  w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci. Następnie rodzice mieli do wykonania zadania przygotowane przez dzieci: skakanie na skakance, wbijanie gwoździ, kręcenie hula hop, uplatanie warkoczy, przyszywanie guzików oraz układanie wyrazów z liter. Na koniec rodzice mieli za zadanie rozpoznać  się na portretach wykonanych przez dzieci. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Wychowawca klasy 2a Anna Karlewska

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}