W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Portal geodezyjny

Formalno-prawne warunki korzystania z serwisu Geo-Info Portal

Udostępnione w serwisie Geo-Info Portal dane mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej obiektów. Dane posiadają zróżnicowany stopień aktualności i szczegółowości. Zawarte w serwisie Geo-Info Portal informacje, w tym wygenerowane z serwisu wydruki nie stanowią dokumentów, stanowiących dowody w postępowaniach administracyjnych, cywilnych , egzekucyjnych, sądowo-administracyjnych i innych.

Dysponentem prezentowanych danych przestrzennych jest Powiat Świebodziński. Serwis Geo-Info Portal może być wykorzystywany jedynie w niezarobkowych zastosowaniach prywatnych lub naukowych, w zakresie dozwolonym ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r. Dz.U. Nr 90 poz. 631 z późn.zm.).

Powiat Świebodziński nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania z serwisu Geo-Info Portal.

Materiały

Serwis Geo-Info Portal
{"register":{"columns":[]}}