W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na uroczyste obchody Dnia Flagi RP oraz Święto Konstytucji 3 maja

29.04.2024

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Flagi Państwowej oraz Święto Konstytucji 3 maja, które odbędą się w Polkowicach.

plakat

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej przypada 2 maja 2024 r. Z tej okazji odbędzie się apel oraz uroczyste podniesienie flagi państwowej. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12:15 na polkowickim rynku.

Natomiast obchody Święta Konstytucji 3 maja rozpoczną się w najbliższy piątek o godz. 10:00 kiedy to nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, a następnie o godz. 11:00 odbędzie się msza święta w intencji ojczyzny w kościele pw. Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach. 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}