W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na szkolenie dla przedsiębiorców i zarządzających transportem

22.10.2021

Główny Inspektor Transportu Drogowego przy udziale pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zaprasza do udziału w szkoleniu z zakresu podstawowych informacji o systemie KREPTD oraz praktycznych form ich pozyskiwania przez przewoźników lub zarządzających transportem.

Trzy pasmowa droga szybkiego ruchu. Po drodze jadą samochody. W tle zdjęcia widoczny most.

Szkolenie dedykowane jest dla zarządzających transportem oraz przedsiębiorców posiadających profil zaufany (ePUAP).

Temat szkolenia:

 „Ogólne informacje o KREPTD oraz praktyczne ich pozyskiwanie przez przewoźników oraz zarządzających transportem”

Szkolenie online odbędzie się w dniach 16 i 17.11.2021 r. o godzinie 10. Przewidywany czas trwania około 1h. Link do szkolenia zostanie przesłany w dniu szkolenia zakwalifikowanym osobom na podany w zgłoszeniu adres email. Szkolenie kierowane jest wyłącznie do przedsiębiorców i osób zarządzających transportem posiadających profil zaufany (ePUAP). Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy zapisywać się do dnia 09.11.2021 r. pod adresem email: pomoc.kreptd@gitd.gov.pl

Materiały

Zaproszenie na szkolenie
2021-10-22-zaproszenie​_v7.pdf 0.35MB
{"register":{"columns":[]}}