W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na Powiatową Majówkę

26.04.2022

Tegoroczna Majówka w powiecie polkowickim zapowiada się atrakcyjnie nie tylko z uwagi na bogaty program wydarzenia, ale również inne towarzyszące temu atrakcje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Plakat z informacją, że 1 maja 2022 roku w Gaworzycach odbędzie się Majówka powiatu polkowickiego

"Powiatowa Majówka" w tym roku odbędzie się w niedzielę 1 maja w Gaworzycach - w parku przy Pałacu. Tego dnia na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji, m.in. warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, konkurs na biało-czerwone ciasto, degustacja pielmieni, majowa kawiarenka, żywa biało-czerwona flaga, a na koniec także koncert pt. "Piosenki Biało-Czerwone".

Ponadto, na wszystkich, którzy wezmą udział w wydarzeniu czekać będą gadżety powiatu polkowickiego do zdobycia w specjalnie rozstawionym namiocie powiatowym, a także flagi narodowe z uwagi na Święto Flagi przypadające 2 maja br.

Całość rozpocznie się o godz. 15:00, koncert natomiast o 17:00. Serdecznie zapraszamy!

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}