W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wydział Komunikacji

Sprawy dotyczące praw jazdy, licencji, zezwoleń na transport drogowy oraz ośrodków szkolenia kierowców i instruktorów nauki jazdy załatwiane są od poniedziałku do czwartku do godziny 15:00 w piątek do godziny 13:00.

 

W związku z trwającym stanem epidemii, mając na uwadze wszelkie środki ostrożności oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników, nasz system pracy ulega zmianie. Sprawy w Wydziale Komunikacji będzie można załatwiać wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty poprzez:            

- elektroniczną rejestrację dostępną na stronie :

                                   www.powiatpolkowicki.pl  lub  www.bip.powiatpolkowicki.pl

- telefonicznie:

- sprawy związane z rejestracją/przerejestrowaniem pojazdów:

 Tel. : 76 746-15-39

Tel. : 76 729-92-42

 

- zmiany w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu, odbiór dokumentów, pozostałe sprawy:

Tel. : 76 746-15-42

Tel. : 76 729-92-42

 

- sprawy związane z uprawnieniami kierowców, prawem jazdy, profilem kierowcy:

Tel. : 76 746-15-41

 

Nr fax do Wydziału Komunikacji : 76 746-15-43

Naczelnik Wydziału Komunikacji: 76 746-15-36

 

Dokumenty do Wydziału Komunikacji można  składać również  w Biurze Obsługi Interesanta na poziomie I. Zachęcamy ponadto do kontaktu z urzędem poprzez platformę ePUAP. Kasa w urzędzie będzie czynna, jednak zalecamy, aby wpłat dokonywać przy pomocy kart płatniczych lub do wniosków dołączać dowody wpłat.

 

Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad higieny!!! Na terenie urzędu obowiązuje zasada zakrywania nosa i ust, dezynfekcji rąk przy wejściu oraz zachowanie min. 1,5 m odległości.

{"register":{"columns":[]}}