W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Weź udział w "I Mistrzostwach Absolwentów w piłce siatkowej"

15.06.2022

"I Mistrzostwa Absolwentów w piłce siatkowej" to kolejna, ciekawa propozycja Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach w związku z tegorocznymi obchodami Jubileuszu 50-lecia Liceum Ogólnokształcącego i 30-lecia Zespołu Szkół.

Plakat z informacjami o pierwszych mistrzostwach absolwentów Zespołu Szkół w Polkowicach w piłce siatkowej

Sportowe spotkanie pokoleń ma również na celu promocję aktywnego wypoczynku i popularyzację piłki siatkowej. Turniej skierowany jest do absolwentów szkoły oraz nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Wydarzenie zaplanowano na 17 września 2022 r. o godz. 9:00.

W turnieju uczestniczą drużyny, których skład w połowie tworzą absolwenci, a pozostali zawodnicy to osoby związane ze szkołą (nauczyciele, uczniowie). Drużyna składa się minimalnie z 4, a maksymalnie z 8 zawodników. Zawody rozegrane zostaną według zasad określonych przez przepisy gry PZPS. System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Jak podkreślają organizatorzy, obowiązują przede wszystkim zasady fair-play oraz dobry humor.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie Karty zgłoszeniowej drużyny do 31 sierpnia 2022 r. i przesłanie jej na adres jubileusz@zs.polkowice.pl lub zs@zs.polkowice.pl oraz uiszczenie do 31 sierpnia 2022 r. wpisowego na konto organizatora Pekao S.A. 30 1240 1486 1111 0010 9363 2561 z dopiskiem „I Mistrzostwa Absolwentów w piłce siatkowej + Nazwa drużyny” . W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają okolicznościowe koszulki. Wysokość wpisowego to liczba zawodników drużyny x 70,00 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Zespołu Szkół. Kartę zgłoszeniową pobrać można natomiast z załącznika pod artykułem. Zachęcamy do udziału!

Materiały

Karta zgłoszeniowa drużyny
Karta-zgloszeniowa-druzyny.doc 0.04MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}