W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Utrudnienia w ruchu

17.05.2021

Trwają prace na odcinku drogi S3. Wykonawca informuje, że w związku z zaplanowanymi działaniami od poniedziałku 17 maja wystąpią utrudnienia związane z zamknięciem drogi serwisowej w kierunku Polkowic z miejscowości Sucha Górna i Kaźmierzów oraz szybu SW-1.

Mapa drogowa z zaznaczonymi w rożnych kolorach miejscami zmiany organizacji ruchu.

Firma  MOTA-ENGIL CENTRAL EROPE wykonawca zadania

-  Zaprojektowanie  i wybudowanie drogi ekspresowej S-3 Nowa Sól- Legnica (A-4), zadanie III od węzła Kaźmierzów do węzła Lubin Północ, o długości ok. 14,4km, informuje, że od dnia 17.05.2021 r. planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu drogowego na odcinkach dróg S3 oraz przyległych (DW 329, DW 333 oraz DP 1135D od Węzła Głogów Południe do Węzła Polkowice Północ (Kaźmierzów).

Konsekwencją wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu drogowego jest zamknięcie drogi serwisowej przy S-3 od skrzyżowania w kierunku miejscowości Sucha Górna i Kaźmierzów do ronda w kierunku Polkowic. Utrudnienia będą też dotyczyły dojazdu do szybu SW-1 od strony Polkowic. Wykonawca prac zobowiązany jest do oznakowania objazdów do zamkniętych dróg w związku z tym prosimy o stosowanie się do znaków.

Warto uwzględnić te utrudnienia planując podróżowanie na tej trasie, tym bardziej, że od poniedziałku planowane są zniesienia kolejnych obostrzeń i w związku z tym ruch na drogach może być większy.

 

Zdjęcia (1)