W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Termin konkursu wydłużony do 31 marca

28.02.2023

W tym roku obchodzimy 160. rocznicę wybuchu powstania styczniowego – najdłuższego i największego zrywu narodowego przeciwko Imperium Rosyjskiemu. Chcemy, aby wydarzenie stało się inspiracją dla młodzieży współcześnie, dlatego przedłużamy konkurs do 31 marca 2023 r.

Termin konkursu przedłużony do 31 marca 2023 roku

Poprzez konkurs chcemy dać możliwość wyrażenia właściwych postaw oraz swoich poglądów na wolność, niepodległość i patriotyzm w dzisiejszym świecie. Czy młodzi ludzie interesują się historią naszego narodu? Czy dziś potrafiliby walczyć o wolność? Czy są skłonni poprzez swoją postawę wyrazić patriotyzm? Chcemy się o tym przekonać dedykując im ten konkurs.

W dalszym ciągu czekamy na materiały audiowizualne opracowane w dowolnej technice. Może być to nagranie smartfonem, kamerą czy aparatem fotograficznym. Istotne jest, by w swoim przekazie odpowiadać tematyce konkursowej. Nadesłane filmy mogą przedstawiać sposoby świętowania wydarzeń narodowych, pokazywać w jaki sposób na co dzień Polacy korzystają z Niepodległości, ilustrować zmiany, jakie dokonały się w naszym powiecie, regionie czy kraju oraz wyjaśniać, co oznacza dziś patriotyzm rozumiany w różnych formach, np. patriotyzm narodowy, regionalny, lokalny, gospodarczy. 

W związku z przedłużeniem konkursu na materiały czekamy do końca marca. Komisja wybierze i oceni najlepsze realizacje, które następnie zostaną nagrodzone wyjątkowymi, multimedialnymi nagrodami rzeczowymi. Pokaż, czym dla Ciebie jest współczesny patriotyzm i wygraj atrakcyjne nagrody! Szczegóły w regulaminie konkursu.

Materiały

Regulamin konkursu pn. "#Patriotyzmwkadrze"
Uchwała​_ws​_regulaminu​_konkursu​_​_PDF.pdf 0.98MB
Karta zgłoszeniowa
Karta​_Zgłoszeniowa​_#Patriotyzmwkadrze.pdf 0.35MB
Oświadczenie (zgoda) rodzica
Oświadczenie​_(zgoda)​_rodzica​_#Patriotyzmwkadrze.pdf 0.17MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}