W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szukamy wystawców i uczestników Konkursu Kulinarnego na Dożynki Powiatowe 2022!

29.07.2022

Dożynki Powiatu Polkowickiego to bardzo wydarzenie, które w tym roku odbędzie się w dniu 4 września 2022 r. po przerwie spowodowanej pandemią. Tradycją od kilku edycji jest miejsce, w którym Dożynki są organizowane, dlatego w tym roku nie będzie inaczej - uroczystość odbędzie się w Grodowcu (gm. Grębocice).

Plakat - szukamy wystawców i uczestników Konkursu Kulinarnego na "Produkt Regionalny" prezentowany podczas Dożynek Powiatowych 2022

Tegoroczne Dożynki Powiatowe to będzie raj dla miłośników tradycyjnych smaków. Nasza kuchnia i tworzone w niej specjały to efekt przenikania wielu kultur związanych z migracjami ludności na tych ziemiach, dlatego czas, aby mieszkańcy poznali lokalne smaki i rozkochali się w nich.

Uroczystość będzie wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy umożliwiamy wytwórcom z naszego regionu prezentację produktów nie tylko poprzez samą ekspozycję, ale także poprzez organizację Konkursu Kulinarnego pn. "Produkt Regionalny" prezentowany podczas Dożynek. Przewidujemy także możliwość degustacji oraz zakupu produktów przez wszystkich mieszkańców.

Zapraszamy w szczególności wystawców produktów i przetworów pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego, napojów regionalnych, a także innych produktów związanych z regionem. Mile widziane będą takie produkty, jak: sery, pieczywo, przetwory z owoców i warzyw, nalewki ziołowe, miody i produkty miodopochodne, wędliny.

Na zgłoszenia czekamy do 19 sierpnia 2022 r. Każdemu Wystawcy zapewniamy miejsce do prezentacji produktów oraz tablice informacyjne. Udział jest bezpłatny, jednak decyduje kolejność zgłoszeń. Poniżej znajduje się szczegółowy regulamin, a także karta zgłoszeniowa - w przypadku chęci wzięcia udziału w Konkursie Kulinarnym na "Produkt Regionalny" prosimy dodatkowo o wypełnienie zgłoszenia, które znajduje się w karcie.

Produkty oceniane będą przez komisję konkursową w trakcie trwania uroczystości. Wyróżniony produkt zostanie nagrodzony. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 4 września od godz. 13:00 przy grodowieckim Sanktuarium. Zapraszamy!

Materiały

Regulamin konkursu kulinarnego pn. "Produkt Regionalny"
Regulamin​_na​_Produkt​_Regionalny​_Dożynki​_2022​_-​_na​_stronę.pdf 0.61MB
Karta zgłoszenia wystawcy na Dożynki Powiatowe 2022
Karta​_zgłoszenia​_wystawcy​_-​_na​_stronę.pdf 0.54MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}