W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowa Spiżarnia 2021 odwołana

18.09.2021

Plakat z napisem Powiatowa Spiżarnia 2021, 18 września , Zgłoś się już dziś. Plakat przedstawia spiżarnię ze słoikami pełnymi przetworów oraz warzywa.

 

Ze względów organizacyjnych wydarzenie zostało odwołane.

Powiatowa Spiżarnia 2021 to nic innego jak raj dla miłośników tradycyjnych smaków. Nasza kuchnia i tworzone w niej specjały  to rezultat przenikania wielu kultur związanych z migracjami ludności na tych ziemiach. Czas aby poznać i rozkochać się w  lokalnych smakach.

Dlatego właśnie umożliwiamy wytwórcom z naszego powiatu prezentację swoich produktów, a wszystkim mieszkańcom ich degustację oraz możliwość zakupu.

Do 6 września czekamy na zgłoszenia od lokalnych wytwórców produktów spożywczych takich jak: sery, pieczywo, przetwory z owoców i warzyw, nalewki ziołowe, miody i produkty miodopochodne, wędliny.  Wystawcom zapewniamy miejsce do prezentacji produktów oraz tablice informacyjne. Udział jest bezpłatny jednak decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły w karcie zgłoszeniowej.

Ponadto w tym dniu mieszkańcy będą mogli wziąć udział w plebiscycie i wybrać  wśród prezentowanych smakołyków produkt godny  tytułu:

                                           „Smakołyk z Powiatowej Spiżarni 2021”

Wyróżniony produkt zostanie nagrodzony. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 18 września w godz. 12.00-18.00 na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Polkowicach. Zapraszamy!

 

 

Materiały

Karta zgłoszenia wystawcy.
Karta​_zgłoszenia​_Powiatowa​_Spiżarnia​_2021-poprawiona1-skonwertowany.pdf 0.19MB