Szkolenie z zakresu KSeF
25.09.2025
Krajowy System e-Faktur to platforma do wystawiania, przesyłania, otrzymywania i przechowywania faktur. Urząd Skarbowy w Polkowicach zaprasza na cykl szkoleń stacjonarnych z obsługi systemu. Pierwsze spotkania zaplanowano na październik.
Szkolenie podzielone jest na bloki tematyczne. Można przejść cały cykl albo wybrać tylko te części, które są dla nas najważniejsze. Szkolenia będą odbywały się stacjonarnie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Polkowicach. Poniżej harmonogram:
1. Podstawowe informacje o KSeF - 1.10.2025 godz.10:00
2. Uwierzytelnienie i autoryzacja w KSeF oraz nadawanie uprawnień - 8.10.2025 godz.10:00
3. Wystawianie i otrzymywanie faktur w KSeF - 15.10.2025 godz.10:00
4. Moduł Certyfikatów i Uprawnień MCU - 22.10.2025 godz.10:00
5. Nadawanie uprawnień oraz wystawianie faktur w KSeF przez JST i GV oraz rolników ryczałtowych - 19.11.2025 godz.10:00
6. Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Mobilna KSeF - 26.11.2025 godz.10:00
7. Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Podatnika KSeF - 03.12.2025 godz.10:00
8. Bezpłatne narzędzia KSeF – e-mikrofirma powiązana z KSeF oraz dodatkowe funkcjonalności KSeF - 10.12.2025 godz.10:00