W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Flagi

28.04.2022

Z okazji zbliżającego się Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, który przypada 2 maja bieżącego roku zapraszamy do udziału w obchodach, które odbędą się na polkowickim Rynku o godz. 12:00.

Święto Flagi 2 maja o godz. 12:00 na polkowickim rynku

Flaga Polski jest z nami we wszystkich ważnych chwilach. Nie tylko podczas podniosłych wydarzeń, ale także w momentach wzruszeń czy radości. To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i szerzyć wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

W związku z powyższym uroczystość związana ze Świętem Flagi odbędzie się w dniu 2 maja 2022 r. o godz. 12:00 na Rynku w Polkowicach. Jednocześnie informujemy, że flagi narodowe będą rozdawane podczas tego wydarzenia.

3 maja 2022 r. odbędzie się natomiast koncert pt. "Perły Polskiej Liryki Wokalnej" w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Polkowicach. Zapraszamy do udziału w obchodach!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}