W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

PUP - Lider Aktywizacji Osób Młodych

28.10.2021

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM rozstrzygnęła konkurs – Lider Aktywizacji Osób Młodych. W plebiscycie wybrane zostały instytucje, które najskuteczniej pomagają młodym osobom stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach znalazł się wśród najlepszych zdobywając nagrodę specjalną i tytuł Lidera Aktywizacji Osób Młodych.

Grupa młodych kobiet i mężczyzn złączyła dłonie nad stołem. Na stole leży laptop, szklanki z wodą i telefon.

Wręczenie nagród nastąpi 9 listopada br. w Warszawie w siedzibie Business Centre Club. Na szczególne uznanie w oczach jury zasłużyło przedsięwzięcie organizowane przez polkowicki urząd w 2020r. pod nazwą „Doradzamy zawodowo - Wybieramy odlotowo” .  O tym, które z instytucji znalazły się wśród najlepszych decydowały m.in. przyjazne zasady obsługi młodego klienta, różnorodność działań ukierunkowanych na wzrost skuteczności wsparcia osób młodych na rynku pracy oraz orientacja projektów na rozwój kompetencji ich beneficjentów. Ważne były również działania promocyjne kształtujące pozytywny wizerunek rynku pracy w oczach młodzieży oraz nastawienie na współpracę projektodawców z innymi podmiotami sektora edukacji, biznesu czy administracji publicznej w celu zwiększenia skuteczności podejmowanych działań.

Otrzymane nagrody i tytułu lidera aktywizacji to dla mnie ogromna radośćprzyznaje Elwira Błażewska - Dacyszyn – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Polkowicach. Nie jest tajemnicą, że jako społeczeństwo borykamy się z trudnościami o charakterze demograficznym, dlatego tak ważne jest umiejętne wspieranie osób młodych w podejmowaniu trafnych decyzji zawodowych i stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy. Tym bardziej cieszy mnie decyzja jury Fundacji, to potwierdzenie, że urząd pracy podąża w dobrym kierunku i potrafi skutecznie wspierać osoby młode - dodaje.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}