W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedsiębiorcze kobiety 3.0

14.06.2021

Centrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt w okresie od 16.05.2021r. do 31.03.2023r realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt pt. „Przedsiębiorcze kobiety 3.0”. Projekt realizowany jest w ramach Osi Priorytetowej 8 Rynek pracy, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość oraz tworzenie nowych miejsc pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Na niebieskiej ścianie stoi kobieta bokiem z wyciągniętymi rękoma ku górze

Projekt skierowany jest do kobiet po 30 r.ż. zamieszkujących na terenie województwa Dolnośląskiego, zwracamy się z prośbą o możliwość nawiązania współpracy w zakresie działań promocyjnych projektu poprzez np.: umieszczenie na terenie Państwa placówki ulotek informujących o projekcie; plakatów informacyjnych; zamieszczenie informacji o projekcie na stronie www.

 

W ramach projektu oferujemy uczestniczkom:

- bezzwrotną DOTACJE na założenie własnej firmy w wysokości do 23 050,00zł - bez poręczycieli,

- wsparcie pomostowe finansowe w wysokości do 2000,00  przez 12 m-cy prowadzenia firmy,

- bezpłatne wsparcie szkoleniowe z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Projekt adresowany jest kobiet po 30 r.ż. zamieszkujących (w rozumieniu KC) na terenie Dolnego Śląska:

- pozostających bez zatrudnienia w tym szczególnej sytuacji na rynku pracy (kobiety 50+, niepełnosprawne, długotrwale bezrobotne, z niskimi kwalifikacjami);

- imigrantek/reemigrantek;

- ubogich pracujących;

- zatrudnionych na umowach krótkoterminowych i cywilno-prawnych, których miesięczne zarobki nie przekraczają 120% wysokości minimalnego wynagrodzenia;

- odchodzących z rolnictwa .

Rekrutacja do projektu jest prowadzona od lipca 2021r.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.przedsiebiorczekobiety3.eu. (strona
w trakcie budowy).

Zdjęcia (2)