W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie Absolwentów

01.05.2022

28 kwietnia 2022 r. w Zespołach Szkół na terenie powiatu polkowickiego odbyły się uroczystości pożegnania tegorocznych absolwentów. Uczestniczyło w nich wielu znamienitych gości. Były to też okazje do gratulacji, podziękowań, wspomnień i życzeń dotyczących przyszłości.

Uroczystość pożegnania absolwentów Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

Dzień ten był szczególny dla tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, bowiem kończy się dla nich jeden z etapów edukacji, a przed nimi jeden z najważniejszych egzaminów - egzamin dojrzałości. Podczas obu uroczystości wielu uczniów otrzymało wyróżnienia i stypendia ufundowane przez Starostę Polkowickiego, a także liczne nagrody przekazane przez partnerów i sponsorów.

Nie mogło obyć się bez podziękowań i listów gratulacyjnych skierowanych do rodziców absolwentów, w szczególności tych, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Na koniec był czas na pamiątkowe zdjęcia, wymianę wspomnień oraz ostatnie już spotkania w klasach z wychowawcami.

W myśl cytatu "Przyszłość to drzwi, a przeszłość jest kluczem" wierzymy, że czas spędzony w murach naszych szkół był owocny, a zdobyta wiedza i doświadczenie okażą się przydatne w przyszłości i pomogą w dokonaniu wyboru dalszej drogi. Na kolejne lata edukacji oraz pracy zawodowej życzymy samych sukcesów, chęci odkrywania nowego i mnóstwa dobrych ludzi wokół.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}